Пропустить


Украинский и русский языки, грамматика и бизнес

Українська мова і бізнес: нагальна потреба чи примха?

Re: Украинский и русский языки, грамматика и бизнес

Сообщение York@ » Пт дек 04, 2009 12:12 am

Я вважаю, що Українська має залишатися єдиною національною мовою. Якщо ви хочете спілкуватися російською - будь ласка, вам ніхто не забороняє. Для грамотного діловодства можна реально найняти грамотну людину. І чесно кажучи, я не розумію, корінні українці колись життя поклали на боротьбу за вільне володіння рідною мовою, а ми так зневажливо до цього ставимось! =\

Nerv, поважаю вашу думку, але згідно з нею виходить, що якщо ми хочемо задовольнити нац. меншини, то окрім російської маємо ввести ще і білоруську, польську, єврейську, азербайджанську мови? Та в принципі, їх ніхто і не ображає. Згідно з Конституцією: « В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування. Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.» (с).

Щодо слів про «прямое засорение» мови, то з ними я повністю погоджуюсь. Хоча, цей процес, мабуть, невід’ємний від світової інтеграції.

jasmin_121, цілком погоджуюсь з вами.
Звісно, нікого розстрілювати не треба, але навчати поважати національну мову - ТАК.
Аватар пользователя
York@
 
Сообщений: 17
Зарегистрирован: Вт май 19, 2009 9:57 pm


Re: Украинский и русский языки, грамматика и бизнес

Сообщение faerun » Ср дек 16, 2009 4:00 pm

maksua писал(а):Ну введете Вы Русский язык вторым государственным и что? Еще один нонсенс - двойное гражданство... В какой цивилизованной нормальной стране вы видели такое? О каком патриотизме мы можем говорить, а не будет патриотизма такой стране нечего делать на карте мира!


Язык и гражданство - разные вещи.
А насчет в какой стране :D чтож .... примеров действительно нет ... :D
Аватар пользователя
faerun
 
Сообщений: 175
Зарегистрирован: Вт май 19, 2009 12:22 pm

Пред.

Вернуться в Список форумов

Вернуться в Українська мова та бізнес

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1